Şabanlar Şehit Aydın Eryılmaz İlkokulu ile turuna başlayan Kaymakam Emrullah TEMİZKAN, burada öğrencileri sınıflarında ziyaret ettikten sonra öğretmenlerden okulun durumu ile ilgili bilgi aldı.

 

Süleler İlkokulu ziyaretine birleştirilmiş sınıf öğrencileriyle görüşerek başlayan Kaymakam Emrullah TEMİZKAN bu sırada ana sınıfı öğrencilerinin daveti üzerine ana sınıfına geçti. Okuldaki çeşitli eksiklerin ve ihtiyaçların giderilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştireceklerini söyleyen Emrullah TEMİZKAN, okul öğretmenlerine her türlü talepleri için kapılarının açık olduğunu vurguladı.

 

Ziyaretlerin son durağı Kavacık İlk/Ortaokulu´nda 8. sınıf öğrencileri ile kariyer ve motivasyon konulu kısa bir sohbet gerçekleştiren Kaymakam Emrullah TEMİZKAN, ardından öğrencilerle Okuma Saati Etkinliği gerçekleştirdi. Öğretmenlerle BENGİ Projesi kazanımları ve etkinlikleri ile ilgili toplantı gerçekleştiren Kaymakam Emrullah TEMİZKAN, okulda karşılaştığı ortamdan oldukça memnun kaldığını ileterek tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.