Sıra No Kaymakam Dönemi
40 Emrullah TEMİZKAN 17.09.2018  
39 Nurettin YÜCEL 02.01.2017 30.08.2018
38 Yaşar AKSANYAR 11.09.2012 14.12.2016
37 Ahmet Süheyl ÜÇER 19.09.2011 16.08.2012
36 İbrahim KÜÇÜK 20.11.2006 07.09.2011
35 Mustafa ÖZYAPI 20.10.2003 30.10.2006
34 Mustafa ÜÇKUYU 03.06.2003 04.09.2003
33 Seddar YAVUZ 15.09.1997 19.10.2001
32 Sadrettin KARAHOCAGİL 11.10.1993 20.09.1996
31 Nurettin YILMAZ 07.08.1991 06.10.1993
30 Niyazi ERGUT 27.08.1987 15.11.1991
29 Mehmet DÖNMEZ 22.03.1983 15.10.1986
28 Aydın GÜÇLÜ 18.11.1978 01.04.1982
27 H.Avni ELYORGUN 16.12.1974 18.11.1978
26 Kemal KATITAŞ 18.04.1970 06.07.1972
25 Ertuğrul TAYLAN 29.08.1969 07.12.1969
24 Köksan SONER 25.04.1965 29.08.1969
23 Mekin SARIOĞLU 31.07.1964 13.09.1965
22 Mahmut Yaşar AYBAR 22.11.1963 20.07.1964
21 Sait  ÖZTÜRK 17.04.1962 05.11.1963
20 J.Bnb.Fevzullah PAŞAOĞLU 1960 17.04.1962
19 M.Cezmi TERZİOĞLU 29.04.1959 08.08.1960
18 Mustafa ARKUN 17.03.1958 11.11.1958
17 Rifat KAPLAN 26.12.1956 02.03.1958
16 Cemil SARGUT 30.06.1955 13.10.1956
15 Lütfi ELGİN 27.10.1954 05.06.1955
14 Hikmet BALOĞLU 1953 1954
13 N. DURDAĞ 26.11.1951 13.10.1953
12 Salim BEYGO 30.09.1949 25.09.1951
11 Sakıp ÖZİL 08.11.1946 14.09.1949
10 Osman AKÇALI 21.07.1945 11.02.1946
9 Münir ALKAN 04.10.1939 26.03.1945
8 Kamil KAYA 1938 1939
7 Kerim TANRIÖVER 1936 1938
6 İzzet ÖRS 11.08.1934 17.07.1936
5 Mehmet Ali Bey  1933 1934
4 Kerim Bey 1932 1933
3 Mehmet Ali Bey 1930 1932
2 Mehmet Cavit Bey 1927 1928
1 Simavlı Emin Bey 1923 1927